Нарощування та ламінування вій

Нарощування вій - косметична процедура кріплення до наявних віям додаткових вій з синтетичного матеріалу за допомогою клею. Довжина нарощених вій може скласти від 6 до 15 мм і підбирається в залежності від індивідуальних особливостей і побажань клієнта. Можна наростити вії різної довжини і зробити вії на зовнішньому куті повіка довші. Тоді погляд буде ще більш виразним і захоплюючим. Нарощування вій починають із зовнішнього кута ока, і поступово, вія до вії, доходять до внутрішнього краю.

Штучні вії випадають в міру природного випадіння власних, тому періодично потрібно вдаватися до корекції або зняття нарощування зовсім. Термін носіння нарощених вій залежить від індивідуальних особливостей організму. Існують і несприятливі фактори, такі як хронічні хвороби, стреси і авітаміноз, які можуть прискорити випадіння вій.

В середньому, корекція нарощування вій потрібно кожні 3-4 тижні. При корекції клеїться нова штучна вія на місце випавшої, і Ви знову володієте магічним поглядом з густими і довгими віями. За перші тижні володіння нарощеними віями дівчата настільки звикають до свого оновленого іміджу, що вже не уявляють життя зі «старими» віями.

Вартість послуг

Класичне нарощування вій

400 грн

Нарощування вій 2D

450 грн

Нарощування вій 3D

500 грн