Косметологія обличчя

Шкіра обличчя виконує функцію захисту. Шкірний покров приймає на себе агресію ультрафіолетових променів, відчуває кисневе і вітамінне голодування і страждає від зневоднення. Ми в силах допомогти нашій шкірі справлятися з усіма травмуючими факторами, щоб якомога довше зберігати привабливий зовнішній вигляд.

У сучасному світі з високим ступенем забрудненості повітря для того, щоб свіжо і молодо виглядати, жінкам не обійтися без допомоги косметології, яка включає в себе всі процедури, спрямовані на поліпшення стану шкіри. Що стосується косметології обличчя, вона особливо важлива, тому що на обличчі вікові зміни і інші проблеми більш помітні. До того ж шкіра обличчя швидше забруднюється, так як вона завжди відкрита.

Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні широкий спектр послуг для лікування, догляду та омолодження шкіри обличчя.

Вартість послуг

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ (В процедуру входить умивання, тонізація, нанесення маски, що розкриває пори, власне очищення, введення сироватки, або активної ампули, завершуюча маска та крем 60 хв)

490 грн

МЕХАНІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ (В процедуру входить умивання, тонізація, нанесення маски, що розкриває пори, власне очищення, введення сироватки, або активної ампули, завершуюча маска та крем 90-120 хв)

550-600 грн

ПРОГРАММА ГЛИБОКОГО ОЧИЩЕННЯ/КОМБІНОВАНА ЧИСТКА (В процедуру входить умивання, тонізація, нанесення маски, що розкриває пори, ультразвуковий пілінг, мануальне очищення, введення заспокійливої сироватки, завершуюча маска та крем)

650 грн

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ "СТОП АКНЕ" (В процедуру входить умивання, тонізація, нанесення кислотного пілінгу, маски, що розкриває пори, власне очищення, введення сироватки, або активної ампули, завершуюча маска та крем

790 грн

"КАРБОКСІТЕРАПІЯ" ТМ MEDICARE (60 хв)

650 грн

Масаж обличчя

300-500 грн

Мікродермабразія

500 грн

Мікротокова терапія

500 грн

Безін'єкційна мезотерапія ME обличчя/шиї

800 грн

Безін'єкційна мезотерапія ME декольте

950 грн

Альгінатні маски

150 грн

Уходові процедури по типу шкіри

600 грн

Терапія вугрового висипу, демадекозу

650 грн

Дермапен (мікроголкова терапія) очей/обличчя/волосистої частини голови

700-800 грн

Пілінгі обличчя

600-800 грн

Догляд за шкірою навколо очей

350 грн

Лазерний карбоновий пілінг обличчя

600 грн

Процедура Червоної доріжки

850 грн

Мигдальний догляд (курс 6-10 процедур)

650 грн

Гідропілінг

900 грн

Хіральний пілінг

800 грн