Шугаринг або цукрова депіляція

Образ сучасної жінки повинен бути бездоганний. Незважаючи на популярні в Європі феміністичні течії, наші співвітчизники і співвітчизниці повністю переконані, що незаперечною ознакою жіночності є гладка, ніжна шкіра. Отримати таку за допомогою гоління просто неможливо: волоски виростають дуже швидко і стають грубими, темними і жорсткими, а шкіра починає сохнути і лущитися.

Все більше жінок і чоловіків віддають перевагу шугарингу - цьому, в прямому сенсі солодкому та приємному, методу депіляції.

Шугаринг або цукрова депіляція за принципом дії схожий з восковою депіляцією, тільки замість воску використовується густа цукрова паста, більш схожа на карамель. Вона наноситься на ділянку шкіри і видаляється з волосками.

Шугаринг гіпоалергенний і підходить для чутливої ​​шкіри. Видалення зайвого волосся за допомогою цукрової депіляції натурально і безпечно. Шугаринг проводиться при температурі тіла, що виключає можливість опіку і розширення судин. Цукрова депіляція менш болюча за рахунок видалення волосся у напрямку їх росту.

Шкіра після процедури шугаринга практично не має роздратування. Цукрова паста проникає глибоко в пори, відмінно живить і зволожує шкіру.

Суміш для цукрової депіляції використовували ще за часів Клеопатри. У сучасному світі пасти для шугарингу розроблені відповідно до вимог сучасної косметології і містять інгредієнти, що доглядають за шкірою під час процедури: вони очищають пори, зволожують і пом'якшують її.

Вартість послуг

Зона верхньої губи

90 грн

Зона обличчя (верхня губа + підборіддя + щоки)

130 грн

Пахвова зона

130 грн

Руки до ліктя

300 грн

Руки повністю

350 грн

Живіт

200 грн

Зона неглибокого бікіні

250 грн

Зона глибокого бікіні

350 грн

Зона глибокого бікіні (понад 8 тижнів)

400 грн

Ноги до коліна

300 грн

Ноги вище коліна

300 грн

Ноги повністю

450 грн